Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Ostrowach Tuszowskich

Serdecznie witamy na stronie naszej parafii! W Diecezji Rzeszowskiej, na terenie prastarej Puszczy Sandomierskiej, leży wieś Ostrowy Tuszowskie. Tutaj znajduje się sanktuarium Madonny z Puszczy, jedno z 17 sanktuariów maryjnych Diecezji Rzeszowskiej. Jest ono również jedynym centrum kultu Matki Zbawiciela na terenie obecnego powiatu kolbuszowskiego. NMP odbiera w nim cześć jako Patronka Leśników. Ponadto Ostrowy są siedzibą jednej z najstarszych parafii Kolbuszowszczyzny. Prośby i podziękowania do MB.

OVERVIEW

The web page parafia-ostrowytuszowskie.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have crawled thirteen pages inside the web page parafia-ostrowytuszowskie.pl and found one website linking to parafia-ostrowytuszowskie.pl.

PARAFIA-OSTROWYTUSZOWSKIE.PL TRAFFIC

The web page parafia-ostrowytuszowskie.pl is seeing a variation amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafia-ostrowytuszowskie.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-ostrowytuszowskie.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-ostrowytuszowskie.pl

LINKS TO PARAFIA-OSTROWYTUSZOWSKIE.PL

Gmina Niwiska Wita !!!

Wywozu odpadów z terenu Gminy Niwiska. Na niżej podane konto bankowe można wpłacać wszelkie należności gminy np. 11 9180 1034 2003 2001 3909 0003. TURNIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY NIWISKA. Bezpłatne szczepienia przeciwko pneumokokom! Fundusze unijne i zewnętrzne w Gminie Niwiska. Kto pyta, nie błądzi.

WHAT DOES PARAFIA-OSTROWYTUSZOWSKIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-ostrowytuszowskie.pl Mobile Screenshot of parafia-ostrowytuszowskie.pl Tablet Screenshot of parafia-ostrowytuszowskie.pl

PARAFIA-OSTROWYTUSZOWSKIE.PL SERVER

Our crawlers diagnosed that a single page on parafia-ostrowytuszowskie.pl took two thousand seven hundred and eighty-one milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider parafia-ostrowytuszowskie.pl not secure.
185.204.218.237

We found that this domain is utilizing the LiteSpeed server.

Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP w Ostrowach Tuszowskich

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page has the following on the site, "Serdecznie witamy na stronie naszej parafii! W Diecezji Rzeszowskiej, na terenie prastarej Puszczy Sandomierskiej, leży wieś Ostrowy Tuszowskie." I saw that the web page also said " Tutaj znajduje się sanktuarium Madonny z Puszczy, jedno z 17 sanktuariów maryjnych Diecezji Rzeszowskiej." They also said " Jest ono również jedynym centrum kultu Matki Zbawiciela na terenie obecnego powiatu kolbuszowskiego. NMP odbiera w nim cześć jako Patronka Leśników. Ponadto Ostrowy są siedzibą jednej z najstarszych parafii Kolbuszowszczyzny. Prośby i podziękowania do MB."

SEE SIMILAR WEB PAGES

Parafia Otyń

Skomentuj Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018. Jedna z wielu tras prowadziła z parafii Miłosierdzia Bożego. Skomentuj Ekstremalna Droga Krzyżowa 2018.

Witamy! - Parafia Katedralna Wniebowzięcia NMP w Pelplinie

I w kościele Bożego Ciała o godz. 00 i w kościele Bożego Ciała o godz. Od poniedziałku do piątku,. Plac Mariacki 2, 83-130 Pelplin.

Przerwa Techniczna

Jeżeli przekierowanie nie nastąpiło proszę kliknąć w poniższy link.

Parafia Poczesna Rzymsko-katolicka Parafia Å?w. Jana Chrzciciela w Poczesnej

Parafia Poczesna Rzymsko-katolicka Parafia Å? W Jana Chrzciciela w Poczesnej. Home,page-template,page-template-full width,page-template-full width-php,page,page-id-14869,ajax fade,page not loaded, qode-title-hidden,side area uncovered from content,qode-child-theme-ver-1. Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi.

Parafia Narodzenia NMP w Porąbce